Среќен Божиќ Перење Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања Организатор

Среќен Божиќ Перење Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања Организатор

DEN 839.76

Достапност

Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта Деца Играчки, Итн.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина водоотпорен и не е лесно да се валкани.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.9, Околу 60 L.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Голем капацитет : 19.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.Карактеристики Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Која Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?!!!Нашите перење кошница е одличен избор!!! 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа