FTHJN Преносни Перење Складирање Кошеви Платно Бања Валкана Облека Складирање Торба Дома Облека Барел Виткање,Складирање Кошница Валкана Облека Забавува (Боја : E, Го

FTHJN Преносни Перење Складирање Кошеви Платно Бања Валкана Облека Складирање Торба Дома Облека Барел Виткање,Складирање

DEN 1082.88

Достапност

Со рачки за лесно да се движат од соба в соба.Лесен за користење : Расклопна дизајн, лесно може да се здипли, кога не ги користите, и да се зачува простор.Широка Примена : Широко се користат за бања, кујна, дневна соба, спална соба, отворен, универзитет дом, стан и повеќе, тоа може да чување облека, чорапи, долна облека, долна облека и други дребулии.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме кажете ни,нашата служба за корисници ќе бидете трпеливи за да одговориме на сите ваши прашања додека сте задоволни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа