HEEPDD Папагал Стои Платформа Играчка, Домашни Птици Дрвени Шепа Мелење Чисти Игралиште Птица Матирано Костур Кафез Додатоци за Хрчаци Chinchillas Папагали Мали Животни

HEEPDD Папагал Стои Платформа Играчка, Домашни Птици Дрвени Шепа Мелење Чисти Игралиште Птица Матирано Костур

DEN 290.16

Достапност

Матирано Дизајн-Со груба површина на Платформата е одлична за птици за да ги задржат своите нокти тример природно.Квалитетните Материјали-играчка поставена е направен од висок квалитет на природата дрвен материјал, кој е не-токсични, отпорни и еко-пријателски.Широк Спектар-Што ќе обезбеди убаво место за пет птица да костур, вежба, да играат и да се искачи, кој помага да се ослободат од досада.Лесно да се Инсталира-играчка сет со завртки, може лесно да се поправи производот во кафез без други алатки.Погоден за Многу Мали & Средни домашни Миленици-играчка е погоден за сите видови на средни и мали Животни.Како што parakeet, сива папагал, мини-един папагал,александар папагал, conures, lorikeet итн.Материјал : Дрво Факултативна Боја : Црвена, Жолта Големина : Прибл. 9 x 13cm / 3.54 x 5.12 инчен Тежина : 91 - 94g Тип : Birdcage Стои.


Параметрите на стоката

Material:
Wood

Подобро ви се допаѓа