Карбонски Влакна Rollerball Пресврт Пен - Северна Каролина Државата Wolfpack

Карбонски Влакна Rollerball Пресврт Пен - Северна Каролина Државата Wolfpack

DEN 397.20

Достапност

Rollerball мастило за доследно мастило проток и помалку скокнеш. 5.5 должина го прави овој совршена големина пенкало.Силна карбонски влакна вградени структура обезбедува ова пенкало ќе трае со години да дојде.Совршен за на училиште, на работа, канцеларија, дома, бизнис, извршен подарок, потписи.Ласерски Гравирани во НАС.Се движат надвор од основните пенкала и евтини пластични материјали со овој извршен карбонски влакна rollerball пресврт пенкало.Ова пенкало е опремен со карбонски влакна заврши со хром акценти, сложена tiled дизајн, како и високо-сила на карбонски влакна вградени во барел.Пресврт-акција механизам изданија мастило непречено.Пенкало ќе ви даде неверојатен, професионален изглед на вашите клиенти, соработници или соучениците не наскоро ќе заборавам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа