SARUDIIR Модерна Мини Pendant Светлина Прилагодливи Виси Осветлување Тела, Полу Флеш Планината Среден Век Индустриски Гроздобер Таванот Pendant Светилка за Кујна, Дневна Соб

SARUDIIR Модерна Мини Pendant Светлина Прилагодливи Виси Осветлување Тела, Полу Флеш Планината Среден Век Индустриски

DEN 3167.52

Достапност

Dimmable : Може да биде целосно dimmable кога се користи со dimmable светилки и компатибилен dimmer прекинувач (не се вклучени).Стил : Ретро/Едноставност/Класичен/Индустриски/Денешен. 【Прилагодливи Виси Осветлување Тела】Лесно да се соберат со сите монтажа хардвер accessions вклучени.5 ft прилагодливи кабелот ќе ви овозможи да се прилагодите на висина за да се задоволат вашата потреба за осветлување и декорација.Материјал : Метал.На pendant светлина поддржува до 60 w максимум/Светлина. Тип на Врска : Хард-жичен.Компатибилен со блескаво светилки, LED, CFL светилки, халоген светилки (Max 60 W , Крушка не се Вклучени).【Индустриски Ретро Дизајн】Оваа гроздобер pendant светла со брусен месинг и блек метал сенка, позлата да се заврши процесот, нема потреба да се грижите за се rusty и боја каприз.Може да биде целосно dimmable кога се користи со dimmable светилки и компатибилен dimmer прекинувач (не се вклучени).На pendant светлина поддржува до 60 w максимум/Светлина.На прилагодлива висина виси таванот светлина која дава максимална флексибилност во виси височини според вашите желби и дизајн.Топло Совети : .Боја : Брусен Месинг. 【100% Задоволство Гаранција】Нашиот професионален тим гарантира да ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.5 ft светилка кабелот ви овозможува лесно да се прилагоди на висина за да се вклопи во вашиот осветлување потреби.Таа има многу атрактивни современите индустриски стил, давајќи им на луѓето ретро чувствува.Ако имате било какви прашања во врска со нашата светлина тела, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние би сакале да ви понуди задоволително решение додека не се реши.Материјал : Metal Color : Брусен Brass Style : Ретро/Едноставност/Класичен/Индустриски/Modern Bulb База : E26 Light код тип : Халоген сијалица/LED/Блескаво/Флуоресцентно/CFL/заштеда на енергија Bulb Dimmable : Може да биде целосно dimmable кога се користи со dimmable светилки и компатибилен dimmer прекинувач (не се вклучени).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа