Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Surfline Апстракт на Сина Водоотпорен Премиум Куче Пелена за Инконтиненција, Машки Означување, Жените во Топлина

Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Surfline Апстракт на Сина Водоотпорен Премиум

DEN 280.80

Достапност

Големина XL Одговара на Половината 22-30 во.По желба : За ЕКСТРА заштита, користење Barkertime пелена облоги (се продава одделно).Достапни во уникатен ткаенина печати за вашиот стилски куче.Лесно да се стави на со прилагодливи кука и јамка јазичиња за одличен кориснички одговара.Совршено е рачно направена пелени за двете машки и женски кучиња со инконтиненција прашања, excitable мокрење, машки означување и женски кучиња во топлина.Дизајниран и рачно изработени од страна на Barkertime во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Подолу се Половината Мерења за секоја големина : Големина XS : 9-12 in Size S : 12-15 in Size M : 15-18 in Size L : 18-22 in Size XL : 22-30 in Size XXL : 30-43 во Проверете Barkertime за повеќе опции за пет пелени, инконтиненција производи, пет модни елементи и други додатоци направени во САД.Совршен за двете машки и женски кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, машко куче означување, женски кучиња во топлина.Достапни во стотици цртежи и дизајни за вашиот стилски furbaby.Ако вашето домашно милениче не се користи за носење на пелени, се Barkertime пелена подвезици.Големината Водич За Пелени Britches : ве Молам одете до една големина ако вашето куче е меѓу големини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа