Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Ананас Експрес на Зелената Водоотпорен Премиум Куче Пелена за Инконтиненција, Машки Означување, Жените во Топ?

Barkertime Премиум Wateproof Куче Пелена - произведено во САД - Ананас Експрес на Зелената Водоотпорен Премиум

DEN 254.40

Достапност

Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци.Вие не ќе го добие овој вид на заштита и квалитетот, од било кој друг куче пелени на пазарот.Достапни во уникатен ткаенина печати за вашиот стилски куче.Совршено е рачно направена пелени за двете машки и женски кучиња со инконтиненција прашања, excitable мокрење, машки означување и женски кучиња во топлина.Повеќе слоеви на заштита : 100% водоотпорни ткаенини од надвор за целосна течење заштита, супер-меки најинтимното надеж дека фитили далеку течни брзо, а до 3 слоеви на супер абсорбента материјал (10x absorbency од тежина) за повеќето absorbency.Лесно да се стави на со прилагодливи кука и јамка јазичиња за одличен кориснички одговара.Достапни во стотици цртежи и дизајни за вашиот стилски furbaby.Совршен за двете машки и женски кучиња со excitable мокрење, incontinent високи кучиња, машко куче означување, женски кучиња во топлина.Големина L Одговара на Половината 18-22 во.Големината Водич За Пелени Britches : ве Молам одете до една големина ако вашето куче е меѓу големини.Секоја пелена е смислено дизајниран со повеќе слоеви на заштита, кои ви даваат мир на умот и вашето домашно милениче удобност за време на "хаотичен" пати?.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа