InterestPrint Мултифункционален Бебе Менување Кеси со Шише Џебови Декоративни Multicolor Срца

InterestPrint Мултифункционален Бебе Менување Кеси со Шише Џебови Декоративни Multicolor Срца

DEN 667.20

Достапност

Големина : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H).Материјал : Водо-отпорен и издржлив најлон ткаенина.Прилагодливи рамо ремени биле дизајнирани да одговараат на двете мајки и татковци, а не обратно.Една од главните оддел и некои посебни џебови внатрешноста е доволно да се одржи повеќето бебе essentials.Може да се користи како ранец, рачна ташна, елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.MATERIALMade на вода-отпорен и издржлив најлон ткаенина.MEASURESize : Мерки околу 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) FEARTURESZipper затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.Дише мрежа на ранец divider за да се продавница pacifiers, бебе лажици, крпи, bibs, итн.Се карактеризира со голема главниот прегради, плус 4 достапни, и големина на џебови за чување и организирање.OCCASIONThe уникатен отворање го прави совршен за патување и авантура, И две здрав шетач ремени ви овозможи да се земе вашето дете да се релаксираат.ТОПЛО СОВЕТИ : - 1. Бои на екранот се како точно како е можно.Ве молиме да сфатат дека сите монитори може да го направи бои различно.- 2. Поради различни производство на серии и начин на рачни мерења на локации, може да се отстапува на 2 до 3 см за предмети.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа