Бебе Пелена Торба Ранец со Менување Станица,Голем Капацитет Водоотпорен со Креветчето Количка за Патување Bassinet Кревет

Бебе Пелена Торба Ранец со Менување Станица,Голем Капацитет Водоотпорен со Креветчето Количка за Патување Bassinet

DEN 959.76

Достапност

2 × Пелена менување станица странични џебови.Па дали нејзините дома, на плажа, во хотели во целиот свет - дури и аеродроми; оваа 9-во-1 Пелена Торба е совршена, како не само што обезбедуваат сите потреби плус повеќе, но, исто така, има екстра простор кога е потребно!.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 1 × Пелена менување станица торба. [Голем Капацитет Бебе-Торба]големината на пелена торба ранец е 13x8. 2 големи изолирани џебови со алуминиумска фолија материјал во предниот погоден за шише од 5 до 10oz, чување вода, млеко или пијат топло или ладно.Печати на враќање превозот етикета. 2 главни и 15 функционални џебови, за да се исполнат сите барања на мама на едно патување.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Нашите креветчето е опремен со комарец нето и мал перница, така што вашата прекрасна бебе може да спие, удобно без навреденост од комарец гризнувања.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 8 × Внатрешните прегради(вклучувајќи го и главниот џеб и мали складирање џеб). 2 × Лажица складирање џеб.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. 2 × Еластична странични џебови(што се користат за место бебе ткиво, бебе шишиња и сл.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа