Custom Name Ранец Патување Пелена Торба за Новородено Бебе Девојка Голема Бебе Девојка Подарок Организаторот за (Боја : Сива боја, Големина : Една Големина)

Custom Name Ранец Патување Пелена Торба за Новородено Бебе Девојка Голема Бебе Девојка Подарок Организаторот

DEN 1317.12

Достапност

Големина на : 11.7*7.02*14.04 ВО ; Материјали : Најлон.Обичај:Ако вие само треба да се напише една линија, ние ќе го зголемиме текст и engrave во средината, како воведување на сликата.Тоа е загарантирана стрес слободни , носат пелена торба.Применливи сцени : трчање , велосипедизам , лов , планинарење , пешачење , качување , разни отворено спортски и секојдневна употреба. 1-година замена гаранција.Големина на : 11.7*7.02*14.04 ВОМатеријал : Nylon Suitable за денот на вљубените , ден на мајката , денот на благодарноста , божиќ , родендени , или други специјални прилики .Едноставен и елегантен дизајн : прави да се чувствуваат дека тоа е само една пелена торба , но исто така и модерен ранец .Гаранција : 2 години гаранција за квалитет прашања од денот на купиле .Моден назад пак совршен за на училиште , студирам , на патување , медицински сестри , исто така, како пелена торба .Применливи сцена : мали димензии , погоден за секојдневна чување на мали предмети во училиште , канцеларија , патување или шминка .Таа е погодна за разни мали предмети во taxonomy на патување , како што се toiletries , документи , полнење на богатство и така натаму .Применливи Сцени : Училиште , Mountaineering , Курсеви За Обука , Шопинг , Зоолошка Градина , Парк , Отворено Спорт , Итн .Погоден за лица , случајни , одење , трчање , затворен , спорт , отворено , патување , вежба , тренинг и секоја прилика .Применливи Луѓе / сценарија Училишта , Mountaineering , Курсеви за Обука , Шопинг , Zoos , Паркови , Отворено Спорт , Итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа