Уметнички Слики Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Уметнички Слики Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

DEN 815.76

Достапност

Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа