Пелена Торба Ранец за Грижа за новороденчињата, Печатени Мама Торба, Бебешко Перниче, Голем Капацитет за Патување, Бебе Туш Подароци за Нова Мајка (Мама Торба - Вино)

Пелена Торба Ранец за Грижа за новороденчињата, Печатени Мама Торба, Бебешко Перниче, Голем Капацитет за Патување,

DEN 1536.00

Достапност

Најлон на Внатрешноста со pullout опција за лесно чистење.Проширување Џебовите на секоја страна од кесата. 3 Пространа Внатре Џебови.Нозете на Дното на Торбата да Застане.Поместена Прилагодливи Рамо Ремени.Вегетаријанската Кожа Го Дофати Врвот Се Справи. 100% Платно со Вегетаријанска кожа рачка.Плоштад торба дизајн овозможува дури и тежина дистрибуција, за удобно носење.Хром сребрен патент, со врвот размавта и две магнетни затворачи. 3 пространа внатрешност џебови. 1 функција џеб под размавта со патент затворање, и 2 страна проширување џебовите на надвор од торбата.Поместена прилагодливи рамо ремени.Внатре содржи вода-отпорни Најлон со pullout опција за лесно чистење.Нозете на дното на торбата да застане.Бои : Црна, Вино, & Butterscotch Димензии : 17.7 x 6.2 x 13 Екран Печати Дизајн "Бебе-Торба" на предната страна на торба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа