Персоналните Зелена Polka Точка Пелена Торба - Мулти-Функционални Tote Торба Сет со Сопствени Име

Персоналните Зелена Polka Точка Пелена Торба - Мулти-Функционални Tote Торба Сет со Сопствени Име

DEN 839.76

Достапност

Персонализирајте го ова целосно функционална Polka Точка Зелена Пелена Торба за вашето бебе е дневни потреби или кратки патувања со вашите деца!.Совршен за родова открие партии, бебе туш подароци или како одмор tote торба.Овој едноставен дизајн има pop на боја и за појавување на додатоци за сите што ви треба да биде организирана.Купување е за сет од 5 поединечни парчиња, вклучувајќи голем пелена торба, помали tote торба, шише превозникот, pacifier торбичка и менување на подлога.Голема торба мерки околу 14.5 инчи широка и 11 инчи висок; Помали tote мерки околу 12.5 инчи широка и 9 инчи висок.Направи на сите нови трајни полиестер материјал.Прилагодувањето е завршена една голема торба само.Answer : ___________________________ Note : Предмети кои се прилагодено специјално за клиентите (како што се monograms, имиња, везови, итн.) не се квалификува за враќање.Ве молиме погледнете го "Прилагодено Производи" дел на Политика на Враќање за повеќе информации и за двојно проверете ги сите правопис пред поднесување на вашата цел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа