SINGCALL paging (пејџер) Систем, Ресторан, Пејџери,Повик Келнер,Три-Копчето Пејџер, 360 степени Водоотпорен Без Завртка Пејџер, Пакување од 10 Пејџери и 1 Приемник

SINGCALL paging (пејџер) Систем, Ресторан, Пејџери,Повик Келнер,Три-Копчето Пејџер, 360 степени Водоотпорен

DEN 5279.76

Достапност

ЕМИ компатибилност : Во согласност со националните стандарди.Повик растојание : 130-200ft(40-60m) во затворен простор, 1600-2600ft(500-800m) во отворите за воздух.Нето Тежина : 0.Дали некогаш сте биле во ситуација дека сте подготвени да се земе вашата цел во еден ресторан, но не може да се најде келнер или келнерка насекаде?Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем. Екранот една група од три-цифрениот во исто време и да ги чува 10 броеви лизгање на екранот 03. Вграден-во силиконски подлога, 360 степени водоотпорен ракување.16 инчи(180*109*4mm).ЕМИ компатибилност : Во согласност со националните стандарди.Степенот на водоотпорен : Општо за прскање вода.Клучни живот : Милион пати.За известување на келнери или други луѓе.Нето Тежина : 0.Безжична течност систем е широко се користат во услужната област.Големина : База : 4.Повик растојание : 130-200ft(40-60m) во затворен простор, 1600-2600ft(500-800m) во отворите за воздух. Анти-температурата и влажноста на воздухот се менува.Кога гостин е потреба, тој или таа само се притиска на копчето во близина на него или за неа, неговите или нејзините биро број ќе бидат прикажани со музика или вибрации.Големина на : 2.Фреквенција : 433.Фреквенција : 433.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа