500 Компјутери/Ролна од 1,5 инчен Ви Благодариме Налепници со Цвеќиња Празник Плик Лепило Налепница Занает Налепници Scrapbooking Декоративни Запечатување Налепници за Бо

500 Компјутери/Ролна од 1,5 инчен Ви Благодариме Налепници со Цвеќиња Празник Плик Лепило Налепница Занает

DEN 1828.80

Достапност

500pcs/Ролна . 3.8 cm/1.5 Инч во дијаметар .Кој 4 око фаќање на геометриски дизајни Божиќ налепници совршено ги красат Новогодишни што сакате. 【Kraft Хартија Налепница Големина】4 дизајни ви Благодариме налепници со цвеќиња. 【Силно Лепило,самолепливи 】 Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Висок квалитет сјај акции со постојан лепило дека стапови за повеќето површини како што се чанти, картон, стакло, кутии, ткиво, пластика, метал и повеќе.Prefect за подарок или во вашиот дом бизнис.Совршен за свадби, роденден е, бутици и повеќе.Направете вашиот подароци оживее, да ги задржи на децата среќни и да им даде незаборавно Божиќ.Пакет Листата 500 Компјутери се Тркалаат По Мерка : 3.8 cm/ 1.5 инч во дијаметар Стил : како слики прикажани Лесен за користење : Само изберете стил ви се допаѓа од налепници хартија, подигнете ја нежно, и ставете го каде сакате.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа