Amevom 4 Ролни од 2000 Листови Ви Благодариме Налепници за Плик Чанти, Стока, Кеси,Мал Бизнис, Пекари, рачно изработени Стоки,1 инч, 500 Листови за ролна

Amevom 4 Ролни од 2000 Листови Ви Благодариме Налепници за Плик Чанти, Стока, Кеси,Мал Бизнис, Пекари, рачно

DEN 338.40

Достапност

ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : еден пакет содржи 4 ролни од благодариме налепници, 500 листови за тркалаат, 2000 листови во вкупно, големина 2.54 см / 1 инч.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : различни прекрасен дизајн модели, така што вашата стока повеќе пријатен за око.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова ви благодариме налепница е совршен за бизниси, онлајн трговците на мало, печење продавници, меур коверти, рачно изработени бизнис пакети, фестивал или празник продажба, подароци, уметност и занаети и многу повеќе, давајќи добар впечаток на вашиот costumers。.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашиот круг ви благодариме налепници се трајни, само тргни исклучите поддршка и да се држи до секое пакување и продуктите со силна лепливоста, ова ви благодариме налепница е направен од висок квалитет на лепило, лесно да лупам исклучен и не е лесно да падне.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ќе љубов оваа благодарам налепница, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!.ВИ БЛАГОДАРИМЕ НАЛЕПНИЦИ: Изразат својата благодарност до лицето што помага и поддржува тебе, и веруваме дека тие можат да се чувствувате оваа голема благодарност и помине оваа љубов до повеќе луѓе ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : вкупно од 2.000 листови ви благодариме налепници, 4 ролни од 500 листови, секој, 1 инч / 2.54 см ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Исклучителен дизајн модел, направете ја вашата стока повеќе луѓе како 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : ќе љубов оваа благодарам налепница, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа