Aibesy ПОС-5802DD Мини Пренослив Безжичен USB Термички Печатач Приемот Билет ПОС Печатење за iOS Android и Windows

Aibesy ПОС-5802DD Мини Пренослив Безжичен USB Термички Печатач Приемот Билет ПОС Печатење за iOS Android и

DEN 1991.76

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Термички печатење метод, нема потреба за панделки мастило кертриџ, ниски оперативни трошоци.Компатибилен за Android/iphone/Windows оперативен СИСТЕМ, поддршка BT/ USB / Сериски конекција.Ве молиме, преземете СТАН/драјвери за вашите уреди, пред поврзување на печатач.Брзина =


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа