KEKAI Компатибилен CB09 CB09U Graphtec Сечилото Носителот База со 30pcs (30/45/ 60 Степен) Graphtec Нож Винил Машина Плотер тревите Силуета Камео (30 КОМПЈУТЕРИ Машина Ножеви)

KEKAI Компатибилен CB09 CB09U Graphtec Сечилото Носителот База со 30pcs (30/45/ 60 Степен) Graphtec Нож Винил

DEN 455.76

Достапност

Во потрага на You Tube ќе ви ги даде сите информации што ви треба за да го поставите graphtec нож нагоре. Кога проблем се јавуваат на сечилото носителот, се обиде капка масло во имајќи и ротирање на сечилото неколку пати за подмачкување, ако сеуште нерешени, размислете за замена на сечилото на носителот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа