AMSDAMA Девојка Бебе Чевли Младата Мека и Светлина Памук Единствена Памучни реси Moccasins Станови Деца

AMSDAMA Девојка Бебе Чевли Младата Мека и Светлина Памук Единствена Памучни реси Moccasins Станови Деца

DEN 239.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Пета мерки околу CM сантиметри. 【ЛЕСНОТИЈА И УДОБНО 】Оваа серија на booties е модерен и индивидуални.Горниот направени на памучна крпа е и дише и пот-абсорбента.На природни состојки на памучна крпа се не-иритирачки за кожата. 【ЛЕСНО се НОСАТ s нозе и да го изберат правото големина за вашето бебе.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5 cm (0.2 инчи), ве молиме да се разбере.Освен тоа, може да биде мала хроматските аберации поради различни прикази.Боја : Памук и Гумен Ѓон/Црна C401 | Големина : 0-6 Месеци Младата Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Категорија : Moccasins Fit Возраст : 0-15 месеци baby Gender : Девојка Бебе Infant Material : Памук Горниот и Памук Sole Color : Каки Црна Надвор бело, Розово, Црвено , итн.Сезона : Сите seasons Package содржина : 1 пар чевли. (Големина референца : 1 инч = 2.54 см). 0-6 месеци младата : пета до пети должина = 11 cm (4.33 инчи)6-9 месеци младата : пета до пети должина = 12 cm (4.72 инчи)9-15 ч месеци младата : пета до пети должина = 13 cm (5.12 инчи).Имајте пријатна совети.answer : ___________________________ note : .Препорачаната возраст за повикување само.Ве молиме да се измери должината на вашата babys нозе и да го изберат правото големина за вашето бебе.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5 cm (0.2 инчи), ве молиме да се разбере.Освен тоа, може да биде мала хроматските аберации поради различни прикази.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа