Чекор Ритуал Бебе Момчето СМ Тејт (Бебе/Дете)

Чекор Ритуал Бебе Момчето СМ Тејт (Бебе/Дете)

DEN 335.76

Достапност

Двојно кука фустан чевли за специјални прилики.Нека ја покажат својата радосна личност со девојки чевли кој украсени дизајни како металик акценти, светла цветни дезени, сјајна sequins, и нејзините омилени ликови.Кал баричките, playscapes и конкретни џунглите не одговара за нашите деца чевли за момчињата кои се изградени за да трае.Глуждот, средината на врвот и алпска момчиња чизми дизајниран со солиден изградба за да се држи чекор со повеќето љубопитни малку нозе.Нашите девојки чевли се само како безбедно и издржлив како нашите чевли за момчиња и дојде стилски дизајн одговара за било која сезона!Истражуваат светкавиот станови, шарени патики, мора да се има чизми и лето сандали од нашата комплетна колекција на најдобрите деца чевли за девојки.Премиум twill поставата и Мемориска Пена insole се создаде удобна околина за нога.Мерења : Тежина : 2 мл Производ мерења беа направени со користење на големината 3 Доенче, М.Момчињата чевли за на вашиот омилен малку хаос-создателот. ширина ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Поместена јазик и јака за дополнителна удобност.чекор ритуал® Големина на Табелата Чувајте ги удобен и во-движење во Чекор Ритуал® СМ Тејт патики!Комбинација кожа и текстил горниот.Кожа и Текстил.Флексибилни заоблени ѓон за да се поттикне природно движење и помогне да се подобри рамнотежата.Кога вашиот малиот човек на нозе влезе во зло, правото пар чевли може да ви помогне го задржи безбедно.Најдете момчиња чевли кои се совршени за секоја прилика, вклучувајќи : .APMA одобрени.Гумен ѓон.Лесна изградба дека cradles подножјето на природната форма.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа