Saucony Мажите Екскурзија TR14 Трага Работи за Чевли

Saucony Мажите Екскурзија TR14 Трага Работи за Чевли

DEN 1292.64

Достапност

100% Синтетички.Синтетички единствена.Солиден outsole за off-road влечење.Versarun тапацир за удобност.Патека-специфични мрежа со поддршка облоги за да ја заклучите вашата нога во место.Каде патеката започнува.За цена свесен кои сакаат да го погоди нечистотија, екскурзија TR 14 пакети на потреби за добро време—од суштинско значење тапацир, солиден влечење, и издржливи заштита—со нов рационализација изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа