KLLsmDesign Супермаркет каса Коцки ,Пари Складирање Кутија Лента со Заклучи,Вклучува Изграден во RJ11 Кабел за да се Поврзете на Приемот Печатач ,Пет Мрежа Хартија Пари

KLLsmDesign Супермаркет каса Коцки ,Пари Складирање Кутија Лента со Заклучи,Вклучува Изграден во RJ11 Кабел

DEN 1558.80

Достапност

✅Дизајниран да Трае : Безбедно чување на вашите пари со пари кутија која е изградена од цврст.За разлика од други кои лесно биста се отвори кога падна, наше е направена со користење силен, издржлив челик.Вие исто така ќе љубов на чип и отпорно на гребење во прав грб заврши дека задржува на чиста изгледа непроменети да изпускам професионални се чувствуваат. ✅Димензии : Димензии : 405mm (W) X420mm (D) X100mm (H), нога висина 14mm .Плоштад парични фиока со црна мат финиш за да додадете професионален изглед на било кој амбиент.Таа е изградена со тешки мерач челик за трајни комерцијална употреба. ✅3-ниво на Парични Фах : 5 сметка слотови и 6 монета отвори посебна сметка лента со нерѓосувачки челик пари клипови и монета sorter оддел, и се отстранува самостојно, наменета за побезбедна и флексибилни пари организатор, парични пребројување на гласовите и ракување споредба со редовни пари кутија.Обезбедени со 3-позиција за заклучување : 1-прирачник отворен, 2-авто отворен од страна на печатач/ПОС, 3-заклучување. ✅Врска : Пулсот амплитудата 12 VDC / 24 VDC, Пулс ширина 50ms-200ms, Пулсот должност циклус до 10%, Врв тековната ≤1.85 A; RJ11/RJ12 (Фиока Удар интерфејс или DKD), компатибилен со повеќето големи Точка на Продажба (ПОС) системи и приемот принтери / термички принтери, како што се Epson, Ѕвезда, Граѓанин, ЏЕЈ, Ѕвезда, Bixolon и др.RJ11/RJ12 интерфејс кабел е вклучен. ✅Thoughtfulness во Дизајн : Пролет-натоварени нерѓосувачки челик клипови чувајте ги вашите записи во место, дури и кога сте на отворено на ветрот.Одлично за дворот на продажбата, fundraisers, мобилни продажба и ситни пари ,продавница или Супермаркет ПОС каса систем.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа