ASNIVI Термички Изолирани Затемнување Завеса-Животинско Цртан филм Зелено Растение-2 X 34 X 54 Инчен-Затемнување Патио Вратата Панел Завеса, Лизгачки Вратата Завеси,Верт

ASNIVI Термички Изолирани Затемнување Завеса-Животинско Цртан филм Зелено Растение-2 X 34 X 54 Инчен-Затемнување

DEN 867.12

Достапност

???? Декоративни Соба Додатоци Ова затемнување завеси дизајниран со 3 D Дигитален Печатење Шема што ја прави вашата соба поп.Направи совршен завесите во спалната соба, соба затемнување на Прозорецот за дневна соба, модерно farmhouse кујна завеса, blackout drapes за расадник. ????????Затемнување завеси пакетот вклучува 2 панел украси.Прозорецот Завеса големината на секој панел е 34 инчи широка x 54 инчи долг (86 см x 137 cm). ????ДЕБЕЛА & МЕКА ТКАЕНИНА : print прозорец завеси панели се направени на тројно ткаат superfine влакна двоен слој термички изолирани затемнување на прозорецот ткаенина, свиленкаста и мека на допир лагер dampens надвор звук и помага во спречување на drafts (недовршени). ????Затемнува Соба : за Sounder Сон : Овие Термички Изолирани Завеси панели се користи термичка обвивка ткаенина која ги елиминира 100% од светлината, е дебела доволно за да го задржи надвор од УВ ЗРАЦИ.создавање на темни, релаксирачки светилиште за спиење како и приватноста. ????ЛЕСЕН за НЕГА на : Добар квалитет прозорец завеса ќе го издржат години на употреба.затемнување завеси Машина перат НЕ кајгана или собори сува Благ детергент нема белење.Ниска температура за пеглање.Не користете остри работи гребење прозорец завеси.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа