Looneng Празни Акварел Палета Бои Случај - Метал Калај Кутија со 24 Половина Тави

Looneng Празни Акварел Палета Бои Случај - Метал Калај Кутија со 24 Половина Тави

DEN 239.76

Достапност

Овој преклопен метал акварел палета ќе се одржи помеѓу 14 целосна тави или помеѓу 24 половина тави удобно.Тие се цврсти, еднократно, а функција црна глеѓ надворешноста и бела глеѓ внатрешни работи со foldout палета велс.Создаде свој сопствен сет на акварели со половина тави, полн тави или смеса од двете.Да ги прилагодите на вашите сопствени акварел палета со пополнување на акварел бои тави со било која боја можете да изберете.Нивната мала големина го прави лесно да се складира и нема да заземаат многу простор во рамките на вашата работа простор.Празни акварел палета бои случај со пати од палета - има 24 половина тави или 14 целосна pans This виткање метал акварел палета ќе се одржи помеѓу 14 целосна тави или помеѓу 24 половина тави удобно.Тие се цврсти, еднократно, а функција црна глеѓ надворешноста и бела глеѓ внатрешни работи со foldout палета велс.Создаде свој сопствен сет на watercolours со половина тави, полн тави или смеса од двете.Да ги прилагодите на вашите сопствени акварел палета со пополнување на акварел бои тави со било која боја можете да изберете.Нивната мала големина го прави лесно да се складира и нема да заземаат многу простор во рамките на вашата работа простор Големина : палета поле : 222mm x 73mm x 23mm/8.74" x 2.87" x 0.9", половина пан : 16mm x 19mm x 9.5 mm/0.6" x 0.7" x 0.4", полн пан : 30мм x 19mm x 10мм/1.2" x 0.7" x 0.4".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа