1/4-20 x 1/2 Палец Завртка Нерѓосувачки Челик Стандардна/Крупни Теми Стегање Rosette Копчиња Црно - Направени во САД (4)

1/4-20 x 1/2 Палец Завртка Нерѓосувачки Челик Стандардна/Крупни Теми Стегање Rosette Копчиња Црно - Направени

DEN 475.20

Достапност

ROSETTE KNOB : Црно На" = 1-1/2","Б" = 1/2", "C" = 1/2". "L" = Должина на Теми Само - 1/2" Долги Конци, Целосно Навој.ТЕМА MATEIAL : не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија.Силни и издржливи.Неспокојот Провира акција од Цинк Обложени Завртки.Произведени и Испорачани од страна на САД.Цел Пред 2 : 00pm EST на бродот истиот ден.HDsmall PARTS/Loc Ezy, Rosette Стегање Knob, ¼"-20 Теми.Количина 4pc е.Овие поголеми копчиња се за дополнителна потпора помагање во затегнување и untightening на Стегање Палецот Завртка.Понекогаш ви треба само малку повеќе да се држи моќта со леснотијата на Стегање Палецот Завртка. "А" = 1-1/2". "Б" = 1/2". "L" = Должина на Теми Само - 1/2" Долго Теми.Тема Материјал е од не 'Рѓосувачки Челик - анти-' рѓа и анти-корозија.Силни и издржливи.Неспокојот Провира акција од Цинк Обложени Завртки. (Црна елоксирани Алуминиумски ќе рѓа) Произведени и Испорачани од страна на САД.Цел Пред 2 : 00 pm EST на бродот на истиот ден.Доаѓа во 2", 1-1/2", 1", 7/8", 3/4", 5/8", 1/2", 3/8".Ако не го гледате големина Стегање Палецот Завртката е потребно, се распрашува низ контактирајте со продавачот страна и јас ќе дадам се од себе да се стави заедно она што ви треба и листа тоа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа