CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика, 20000x15x0.1(MM), Темно Црвена, 7 (Проекти) Лепливи

CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика,

DEN 347.04

Достапност

Производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препознатлива.Можете да ја одберете големината слободно.Тоа може да се користи за пишување без да остават остатоци лепак.Производот минува без проблеми.Применливи Прилики : Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Темно Црвена Материјали : Хартија Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 490(G) Должина : 20000(MM) Ширина : 15(MM) Висина/Дебелина : 0.1(MM) Пакет се Вклучени : 7 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот е лесно да се солза со силна лепливоста.Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препознатлива.Можете да ја одберете големината слободно.Тоа може да се користи за пишување без да остават остатоци лепак.Производот минува без проблеми.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Напомени : На залепени материјал треба да се чува суво и чисто, во спротивно сврзување ефект на касетата ќе бидат погодени.Вие треба да ги користите одредена сума на сила за да се направи добра врска помеѓу лента и објектот за да бидат снимени.Избегнувајте сончева светлина за да се спречи остаток лепак феномен.Исто лента ќе покажуваат различни резултати во различни средини и со различни леплива објекти како што се стакло : метал и пластика.Вие треба да се обиде на објектот пред да го користите и во големи количини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа