Komar Деца Бебе Момче е Cocomelon Четири-Парче Памук (Дете)

Komar Деца Бебе Момче е Cocomelon Четири-Парче Памук (Дете)

DEN 378.00

Достапност

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Машина Перат; Лесно Се Грижи.Увезени.Sleeve тип : Долг Ракав.Инспирирани од страна на образовна серија се овие Co Comelon пижами.Co Comelon е предучилишни образовни покаже центриран околу едно младо момче по име JJ.Тој и неговите другари одат на образовни авантури, учење и растење на патот.Постојат два pajama поставувапрвиот карактеристики JJ држи три балони со буквите "A, B, C" во нив, и панталони функција солидна сина.Вториот врвот и панталони функција на сите-во текот печати на JJ и исти букви во кутии.Овие множества се совршени за вашиот малку еден до притискам нагоре и да се види нивните омилени стриминг покаже или спиење и да се совршени за мешање и појавување заедно.Тие се направени од мека памучна ткаенина смеса.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа