Krafty Kitz - Креативност Активност Пакет - Занает Стапови, Вулгарен Лепак & Tempera Боја Садови со Четки

Krafty Kitz - Креативност Активност Пакет - Занает Стапови, Вулгарен Лепак & Tempera Боја Садови со Четки

DEN 185.04

Достапност

Вклучува 10 Tempera Боја Садови, 2 Наслика Четки, 100 Џамбо Занает Стапови & 2/3 Унца Вулгарен Лепак Шише.Совршен за креативни Уметности & Занаети во домаќинството или во училница.Подобрување на креативноста кај помладите деца.Добро за менаџирање на наставата и позитивни награди.Ова Креативност Активност пакет доаѓа со асортиман на бои, четки, занает стапови & лепак дека обезбеди забава и креативен излез за деца.На creativeness и можностите се бескрајни, со оваа забавна и креативна штекер за деца.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа