Abahub Премиум ВЕЧЕРАМ Патна Торба, Пена Поместена Стенд-ап Paddleboard Покрие Случај, Гребло Одбор Носење Торби за на Отворено 8'0, 8'6, 9'0, 9'6, 10'0, 10'6, 11 0, 11'6, 12'0

Abahub Премиум ВЕЧЕРАМ Патна Торба, Пена Поместена Стенд-ап Paddleboard Покрие Случај, Гребло Одбор Носење

DEN 527.76

Достапност

Премиум Материјали : премиум quality190g/м2 вода-отпорни на ЈП школка со 600 D ткаенина арматура, 1/3" (8мм) пена соочи јадро, 130g/м2 ЈП поставата и голем заб YKK #10 никел позлатен патентите се користат да се направи за овој врвен квалитет ВЕЧЕРАМ одбор торба.Удобно да се Носат : 2" широк neoprene поместена прилагодливи рамо, рака, трајни ергономски пластична рачка, со ugraded рака тока и двојно крои сите околу себе; постои помогне да се справи со помош флип одборот.Премиум Материјали : премиум квалитет 190g/м2 вода-отпорни на ЈП школка со 600 D арматура, 1/3" (8мм) пена, core, 130g/м2 ЈП поставата и голем заб YKK #10 никел позлатен патентите се користат да се направи за овој врвен квалитет ВЕЧЕРАМ патна торба.Екстра Заштита : 4 x 4" отворите за вентилација за топлинска заштита; 600 D најлон за нос и опашка заштита.Ве молиме проверете ги детални спецификации на 2 слика на листата.Широк Големини Покриеност : овој одбор перница е специјално дизајнирана да ги покрие широк спектар на одборот големини до 8'2 x 30"x 6".Внимателен Дизајн : 29" x 12" надворешен џеб со патент за опрема за складирање; внатре перка џеб со велкро; 8 вратоврска одредување на вредноста ремени за транспортни - заострените се за помали или потенки одбор.Засилен на главата и опашката област со тешки 600 D најлон за да се обезбеди дополнителна заштита за одборот. 8 вратоврска одредување на вредноста ремени сите околу торба, лесен за транспорт - заострените се за помали или потенки одбор.Широк Големини Покриеност : овој одбор перница е специјално дизајнирана да ги покрие широк спектар на одборот големини до 108 x 33"x 6.Широк Големини Покриеност : овој одбор перница е специјално дизајнирана да ги покрие широк спектар на одборот големини до 108 x 33"x 6.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа