harayaa 200xPlastic Pacifiers Декоративни Услуги за Крштевање Confetti Кутија

harayaa 200xPlastic Pacifiers Декоративни Услуги за Крштевање Confetti Кутија

DEN 191.76

Достапност

Растера нив преку вашиот маси како декорација или посипете ги.Совршен за роденден,бебе туш,партија прослави, декорација.Растера sprinkles pacifier табела confetti.Материјал : ткаенина.Забава за да додадете малку боја на маси,покана и подарок кеси,балон.Опис : - Разбегуваат sprinkles pacifier табела confetti - Разбегуваат нив преку вашиот маси како декорација или посипете ги Забава за да додадете малку боја на маси,покана и подарок кеси,балон - Совршени за роденден,бебе туш,партија прослави, декорација - Материјал : платно Големина : 2.5 x 2cm /0.98 x 0.78 inch Package Вклучува : 200 Парчиња Бебе Pacifier confetti.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа