Pacifier Клип Персоналните со Името, Индивидуализира Силикони Pacifier Leashes, Погоден за Сите Бебе Момчиња и Девојки Универзално ги Собере Сите Pacifier Стилови - Тиркизна

Pacifier Клип Персоналните со Името, Индивидуализира Силикони Pacifier Leashes, Погоден за Сите Бебе Момчиња

DEN 239.76

Достапност

Живописни бои за визуелна перцепција,моторни и сензорни развој.Многу лесно да се чисти Panny & Mody бебе петокрак облик персоналните pacifier клип може да се чистат лесно од сапуница вода.Уникатни форми и шарени бои визуелно стимулирање, моторни и сензорни, помагање на вашето бебе да развиваат когнитивни и фини моторни вештини.За Panny & Mody имаме направена секој индивидуализира pacifier клипови да бидат ослободени од било гушење опасности и голем монистра се навој со силна низа и заврзана тесни и понатаму да се обезбеди вашето дете безбедност.Од суштинско значење за секој родител Panny & Mody персоналните pacifier клип носителот не само што ќе се задржи на pacifier во место, но тоа, исто така, ќе се смири вашето бебе е чувствителни непца. "Докажано придобивки за вашето бебе Има pacifiers, држејќи ги близу до бебето и исклучување на подот.Универзал ги собере сите pacifiers - Panny & Mody персоналните pacifier клипови универзално работа со сите бебе pacifiers и soothers.Достапни во повеќе забава производ, ве молиме да најдете повеќе од пребарување на нашиот бренд - Panny & Mody.Можете исто така да го користите клип да се одржи teether играчки за вашите малку еден да се чувствува на.Идеален подарок за бебиња - Panny & Mody персоналните pacifier клип го прави голем бебе подарок за било какви прилики, како што е бебе туш, бебе регистар, новороденото, родендени, крштевки, Божиќ, Крштевки, или како подарок за празниците, роденден партии или фестивали.Ние само се произведуваат високо квалитетни и безбедност производ за деца.Panny & Mody персоналните pacifier клипови се поддржани од страна на нашите 100% задоволство гаранција за парите назад.Лесно прикачување на pacifier клипот на ќебиња, облеки, колички, играчки, или со автомобил места.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа