Персоналните Pacifier Клип со Името, Прилагодена Силикони Pacifier Клип Soother Синџир со Chewable Бела Роза Монистра, за Момчиња и Девојчиња - Одговара на Сите Pacifiers - Глечерот Сив?

Персоналните Pacifier Клип со Името, Прилагодена Силикони Pacifier Клип Soother Синџир со Chewable Бела Роза

DEN 239.76

Достапност

Индивидуализира pacifier клип - ве Молиме ни e-mail со вашето бебе е ИМЕТО (не повеќе од 7 букви) за да започнете со прилагодувањето на pacifier клип.Универзално ги собере сите pacifiers – Нашите Panny Обезбеди масажа на непцата и teething олеснување; Помага при координација, комбинира вежба за млади раце, непцата и забите; Стимулира моторна, сетилна и визуелни развој.Уникатен подарок за бебето - Panny т нека нашите деца ги користат.На персоналните бебе pacifier клипови се дизајнирани и рачно изработени од страна на мајките на Panny & Mody со голема љубов.Секој е уникатен и специјално направени за вашето бебе.Нашето бебе персоналните pacifier клипови се направени од храна одделение силиконски и природни органски дрво со stringest квалитет на контрола и инспекциски надзор.Ние сите треба да го дадеме нашиот длабинска анализа за да бидете сигурни дека брендовите што се купуваат од се да се биде општествено одговорен и продажба на безбедни производи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа