Сина, Сива & White Pacifier Синџир од Heimess

Сина, Сива & White Pacifier Синџир од Heimess

DEN 215.76

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Синџир мерки за прибл. 21 cm долга.Препорачана Возраст : Погоден од раѓање.Heimess Модел Бр. : 764970. Heimess Сина, Сива Синџир мерки за прибл. 21 cm долги Препорачана Возраст : Погоден од раѓање.Heimess Модел Бр. : 764970 Сина, Сива & White Soother Синџир е стилски прилог за кукли и soothers.Тоа клипови безбедно за вашето бебе облека, обезбедување на нивната soother секогаш ќе биде во постигнување на растојание наместо да се изгуби или да се намали на подот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа