Боб Црвено Милиони Органски Висока Влакна Овес Трици Топла Житарки, 18-унца (Пакување од 4)

Боб Црвено Милиони Органски Висока Влакна Овес Трици Топла Житарки, 18-унца (Пакување од 4)

DEN 615.84

Достапност

ЗДРАВО ДОБРИНА : Оваа каша е совршен избор за органски, високо-влакна појадок; тоа готвачи брзо и вкус голема.ОДЛИЧЕН ИЗВОР НА растителни ВЛАКНА : Една порција обезбедува 21% од вашата дневна вредност.ОРГАНСКИ : Сертифицирани Органски од страна на QAI.НЕ-ГМО : Не-ГМО Проект Заверен; ние сме секогаш биле посветени на извори на суровини кои не се изменети преку генетски инженеринг.БОБ ЦРВЕНО МЕЛНИЦА : Направи луѓе малку посреќен : тоа е идејата која го чува нашиот камен мелници мелење да се пополни секоја торба со целото добрина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа