Santex Еден Слој Отворен/Затворен Пластични Слама Килим,Лесен за Чистење Патио Душеци,Совршен за Градина, Патио, Пикник, Подови (Сина,3x5 Нозе)

Santex Еден Слој Отворен/Затворен Пластични Слама Килим,Лесен за Чистење Патио Душеци,Совршен за Градина, Патио,

DEN 863.76

Достапност

Материјали : Пластика Производ Големина : 3x5ft(92x152cm) Тежина : 1.54 lb.Дебела & Трајни, силна и тешко носи, но меки и удобни underfoot.Лесно да се чисти и Ниска Одржување,само спреј со црево или издржам до остатоци со метла.Спречување на Сонцето Штета и Исчезнува,го прават тоа се прилагодува на речиси секоја животна средина,но, овие мулти-функционални килими нема да боли трева или нула вашиот палуба.Лесно да се свитка и продавница,кога вие не сакате да го користите, вие само треба да се тркалаат и го стави на страна ,тие нема да заземаат многу простор за вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа