RTGFS Проширувач Повлечете Exerciser-Јаже Латекс-Педалата Еластична-Бендови Јога-Опрема Фитнес, Пилатес Тренингот

RTGFS Проширувач Повлечете Exerciser-Јаже Латекс-Педалата Еластична-Бендови Јога-Опрема Фитнес, Пилатес Тренингот

DEN 479.52

Достапност

84 инчи (околу 51 × 25 cm) ✅ Боја : Сина ✅ Материјал : производот е направен од еколошки пена, и цевка е направен од NBR.4 drawstrings со висока затегнувачка цврстина и еластичност како 3 drawstrings. [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Стои или се седи. Употребата на отпор бендови за обука не само што помага да се врати вежба, телесната тежина, изградба на мускулите, но исто така го спречува грлото на матката и lumbar болка, и постојано сте здрави. ✅ Тежина : 300 грама ❤️Пакетот вклучува : ✅ 1 парче × отпор бенд јога опрема за вежбање ✅ 1 парче јога коса бенд Забелешка : ✅ Бидејќи прирачник за мерење, ве молиме 0-1328mm грешка е дозволено, ви благодариме за разбирањето. Многу погодна за стомакот, половината и на нозете, грбот, задникот, бутовите да се вежба на стомакот во исто време.Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Bodybuilding проширувач е погодна за стомачни / половината / рака / нога се водат за обука.Многу ефикасен и лесен за употреба-можете да ги користите овие отпор вежба појас се поставува во вашиот дом, хотел соба, канцеларија, па дури и на отворено. ❤Зошто да изберете седат до puller? 1.Подобрување на stretchability и флексибилност. Најдобар подарок избор-ова е една од губење на подароци за семејството и пријателите. [Губење на тежината, обликот на вашето тело] : Овој отпор обука алатка вежби за рацете, стомакот, рамената, нозете и колковите.Подарок подарок-Ова е подарок за пријателите и семејството. ✅ Се должи на разликите помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа