Лимон Вар Печати Сет од 3 Прекрасна Ботаничка Цитрус Кујна трпезарија Дома Декор Ѕид Уметност Формулиран

Лимон Вар Печати Сет од 3 Прекрасна Ботаничка Цитрус Кујна трпезарија Дома Декор Ѕид Уметност Формулиран

DEN 360.00

Достапност

Овие графики се точно она што јас го барав за, но не можеше да се најде на друго место на интернет.Многу среќна со мојот купување.Печати во 13x19 и 16x20 големини ќе биде предаден во тешки мејлинг цевка.Отпечатоци 11x14 и помала ќе биде спакуван во јасно био-degradable заштитен ракав и се испраќаат со поддршка за да се обезбеди безбедно испорака.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа