Лимон Вар Ѕид Уметност Печати Сет од 2 Отпечатоци Прекрасна ботаничка Цитрус Овошје Табелата Жолта Зелена Дома Декор Ѕид Уметност Формулиран

Лимон Вар Ѕид Уметност Печати Сет од 2 Отпечатоци Прекрасна ботаничка Цитрус Овошје Табелата Жолта Зелена Дома

DEN 240.00

Достапност

Прекрасни детали и бои.Прекрасен сет од 2 отпечатоци врз основа на античкиот ботанички илустрации од 1810.СЛОБОДЕН СТАНДАРД за ИСПОРАКА на било која цел!Еве некои од коментарите од корисници : Слики изгледаат прекрасно во мојот кревет!Љубовта на бои и гроздобер се чувствуваат.Добар квалитет на хартија.Јас купи ова, бидејќи тоа ме потсети на огромен magnolia дрво што се користи за да имаат во нашиот двор.Секој печати во овој сет мерки 4x6, 5x7, 8x10, 11x14, 13x19,или 16x20 инч.Производот е рачно изработени, единствена, а не комерцијални.Овие графики се точно она што јас го барав за, но не можеше да се најде на друго место на интернет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа