USB C за да го USB-C Кабел 3.3 ft 2 Пакет, IALEGANT 60W Тип В за Типот C Кабел, Најлон Плетенка USB-C за да го USB-C Брзо Полнење Кабел Компатибилен со Samsung Galaxy S21/Ultra/Белешка 20, iPad Ер/Pro 2020 - ?

USB C за да го USB-C Кабел 3.3 ft 2 Пакет, IALEGANT 60W Тип В за Типот C Кабел, Најлон Плетенка USB-C за да

DEN 287.76

Достапност

бара attention This е USB C за да го USB-C кабел, не USB C до USB кабел. 【Безбедно и издржливи】Овој usb-c за да го usb-c кабелот електронски безбедносни сертификати кои се во согласност со соодветните стандарди.Ако користите ѕид полнач за да се поврзете на Тип В за Типот C Кабел, треба да се користи ѕид полначот со USB В порта.【- Со голема брзина на полнење и пренос 】 : usb-c за да го usb-c брзо полнење кабел максимална поддршка 60 W, Тип C до Type C Кабел за пренос на Податоци до 480 Mbps(answer : ___________________________ Note : не поддржува видео пренос)usbc да usbc кабел, usb-c за да го usb-c брзо полнење кабел, usb c c до брзо полнење кабел, usb c за да го usb-c кабел за брзо полнење, usb c кабел двојно заврши, c до c кабел, тип c до тип в, usb-c за да го usb-c, usb c pd кабел, usb тип в за типот c кабел, кабел usb c до usb c,usb c usb-c кабел,usb c до usb в.тип c полнење кабел,usb тип c кабел за брзо полнење,галакси s21 полнач,s21 полнач,андроид држачи за кабел тип в,usb c брзо полнење кабел,usb конектор за кабел,долго usb-c кабел,тип c до usb, c кабелот на полначот на брзо полнење,usb кабел тип в,usbc кабел,usb c кабли, usb c до c кабел,google пиксели полнач.c до c кабел, тип c до тип в, usb-c за да го usb-c, usb c pd кабел, usb тип в за типот c кабел, кабел usb c до usb c, usb c usb-c кабел, usbc да usbc кабел, usb-c за да го usb-c брзо полнење кабел, usb c c до брзо полнење кабел. 【 Сигурен избор 】 : usb-c за да го usb-c брзо полнење кабел 10ft/3м е идеално погоден како канцеларија спалната соба креветот и слично,Тип C до Type C Кабел . 【Широка компатибилност】 : usb-c за да го usb-c кабел е погоден за сите уреди со USB C до USB В порта.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа