Усовршувајќи Водич Убодни за Острење Систем Прилагодлива Нерѓосувачки Челик Усовршувајќи Водич Длето Авион Железо Рендисалки Сечилото

Усовршувајќи Водич Убодни за Острење Систем Прилагодлива Нерѓосувачки Челик Усовршувајќи Водич Длето Авион

DEN 407.76

Достапност

Сите стандардни острат агли може да се постигне со користење на овој острат убодни со прилагодување на алатка проекција.Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : метал Боја : Сина Користи за да се прилагоди на сечилото ангел повеќето широчината на авионот железо / длето : до 77 mm / 47 mm Димензија(L X W X H) : приближно 9 x 4 x 3.Нашите нерѓосувачки челик усовршувајќи упатство е обоен со сина анти-корозивни заврши за подолг живот и повеќе елегантен изглед.Телото на длето острилка е направена од трајни фрлија алуминиум.Само центрирање и целосно прилагодлив, ова острат водич ќе одговара chisels од 1/8" да 1-7/8" во ширина, и авионски песна од 1-3/8" да 3-1/8" во ширина.Нашите Усовршувајќи Алатка карактеристики скаменетото челични тркала ролери кои ќе не носат надолу со текот на времето или да се развие рамен места.Усовршувајќи Водич Убодни за Острење Систем Прилагодлива Нерѓосувачки Челик Усовршувајќи Водич Длето Авион Железо Рендисалки Сечилото Нашите нерѓосувачки челик усовршувајќи упатство е обоен со сина анти-корозивни заврши за подолг живот и повеќе елегантен изглед.Сите стандардни острат агли може да се постигне со користење на овој острат убодни со прилагодување на алатка проекција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа