Z·Bling Механички Тастатури Калкулатор,Електронски Десктоп Калкулатор со 12 Цифра Голем Екран,Канцеларија Калкулатор Мултифункционален за Училиште Инженеринг Сметк

Z·Bling Механички Тастатури Калкулатор,Електронски Десктоп Калкулатор со 12 Цифра Голем Екран,Канцеларија Калкулатор

DEN 1655.76

Достапност

★ Ретро круг шапка дизајнот е модерен и исклучителна. ★ Класичен точка keycap појавување со силно чувство на механички копчиња доаѓа со јасни рака чувство и силна смисла на став. ★ Постојат Пет бои можете да изберете. ★ 15° ергономски дизајн ефикасно ја ублажува окото замор на користење на калкулаторот за долго време. ★ Избрани висок квалитет АБС материјал со полиран чувство зголемување на отпорност на абење и подобрување на услугата за живот.Спецификација : 148*92*35mm Display прецизност : 12 Applicable батерија : AAA battery Suitable давање на подарок повод : Канцеларија и study Texture : Plastics Net тежина : 98g Product вклучуваат : Калкулатор*1 Attention : Бидејќи на проблемот на светлината, бојата на фотографијата може да биде различна од онаа на објектот.Производ големина може да има некоја грешка од 1-3 см.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.


Параметрите на стоката

148*92*35mm :
Display precision:
12
Applicable battery:
AAA battery
Suitable gift giving occasion:
Office and study
Texture:
Plastics
Net weight:
98g
Product include:
Calculator*1
Attention:
Because of the problem of light, the color of the photo may be different from that of the object. :
Product size may have an error of 1-3 cm. :
If you have any questions, please contact us in time. :

Подобро ви се допаѓа