Esenlong Мини Калкулатор,Џебен Калкулатор Мини Преносни Симпатична Колачиња Стил Копче Синџир Калкулатор Бонбони Боја Џебен Калкулатор за Деца Дома Студентите Учили?

Esenlong Мини Калкулатор,Џебен Калкулатор Мини Преносни Симпатична Колачиња Стил Копче Синџир Калкулатор Бонбони

DEN 239.76

Достапност

8 - битни екранот, пресметка проблеми може да се решат. 36 g Забелешка : 1.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Удобен за Носење : Keychain дизајн е лесен, може да се користи во џебови и чанти, во секое време, насекаде, погодно за фиока или стави во училиште торба, носејќи го тоа во briefcase; погоден за семејство, училиште, канцеларија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа