Прилично Пет Чаши Двојно Куче, Мачка Чинии за Храна Вода Фидер Чудни Сад Навалите Хранење Јадења Заштита на домашно Милениче ' Рбет Не-Пропадна Пластични Мали Средн

Прилично Пет Чаши Двојно Куче, Мачка Чинии за Храна Вода Фидер Чудни Сад Навалите Хранење Јадења Заштита на

DEN 1925.28

Достапност

Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Здрава Пет Чаши : Над земја и Склони дизајн помага за ослободување на стрес на вашето домашно милениче вратот.Не Истури Мачка Чинии : Ова покачена мачка сад е добар избор за неуредна eater.Двојно Чаши Дизајн : Сет од 2 чинии за храна и вода.Транспарентен чаши можат да го контролираат износот на храна, која дизајн за мали кучиња и мачки.Намалување на Вратот Товар Куче чинии : навалена сад го намалува притисокот кога потпрена на нивните тела.Садот има добра потпора, кое го спречува непослушен домашно милениче од лесно движење на сад.Име на производ : Пет Feeder Product боја : Бела Производ Материјал : PCABSWhat ќе добиете : Пет Feeder Tip : Овој производ не содржи никакви домашни миленици.Внимание : 1. Големината е мерени рачно, и мали грешки се нормална.2. Ние ќе брод колку што е можно побрзо, бидејќи тоа е меѓународен превоз, ве молиме да бидете трпеливи.Исклучителен изглед : На изглед е тркалезната и мазна, а изработката е во ред, убава и модерен, без мирис, невкусна и лесно да се чисти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Вода Rover Чаша и Шише
  • Новак

Вода Rover Чаша и Шише

DEN 287.52

Handsfree Клипови за да ремен или појас бенд.ТечењеFree Дури и кога се одржа наопаку.ОтпадFree Екстра вода сове