Керамички Покрена домашно Милениче Мачка Чинии, Навалена Мачка Храна Чинии со Не се Лизга Метал Стојат Фидер Сет за Заштита на Мачки и Кутре е на ' Рбетот, машина за ?

Керамички Покрена домашно Милениче Мачка Чинии, Навалена Мачка Храна Чинии со Не се Лизга Метал Стојат Фидер

DEN 407.76

Достапност

Воскресна фидер сад може да го одржите вашиот дом чист и уреден.Промовирање на протокот на храна од устата во стомакот и правење на голтање полесно.Овие керамички мачка чинии се направени од таписерии високо-квалитетни керамички, тие воопшто не се направи како многу бучава како од не ' рѓосувачки челик мачка чинии, и тие воопшто не се апсорбираат мириси како пластика оние.Пакет се вклучени : мачка сад со метални застане.Направени од таписерии високо-квалитетни керамички, безбеден за вашите убави мачки и мали кучиња.Керамички мачка чинии се безбедни и почиста може да се чистат во микробранова т чувствуваат истакна за време на јадење.Совршена големина за мачки кои воопшто не се чувствуваат истакна за време на јадење.Дава вашето домашно милениче удобно пристап до храна и вода.На метал стојат го прави стабилни и не е лесно да се слајд, намалување на бучава.Може да се прилагоди на висината на мачка чаши според вашите миленици ситуација.【Храна Одделение Материјал】Нашата мачка чинии за храна и вода е составена од полиран керамички материјал и доаѓа со метални зголеми и навалена застане.Пакет се вклучени : мачка сад со метални застане.Намалување на штета на вратот, што е многу паметен избор за вашата мачка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Вода Rover Чаша и Шише
  • Новак

Вода Rover Чаша и Шише

DEN 287.52

Handsfree Клипови за да ремен или појас бенд.ТечењеFree Дури и кога се одржа наопаку.ОтпадFree Екстра вода сове