Кучиња Царство Сомот Лак Кристал Ѓердан Bling Милениче Јаки за Мали Миленичиња Мачки Јака

Кучиња Царство Сомот Лак Кристал Ѓердан Bling Милениче Јаки за Мали Миленичиња Мачки Јака

DEN 374.16

Достапност

Тип : Лак вратоврска во облик на кристал украс.XS : 11.8 x 0.98 инчен / 30 x 2.5 CM.S : 14.56 x 0.98 инчен / 37 x 2.5 CM.М : 16.53 x 0.98 инчен / 42 x 2.5 CM.Превозот : 10-20 дена да пристигне,ве Молиме двојно проверите големините на секој објект.Убава со лак вратоврска во облик на кристал украс Овие убави милениче резерви (јака,темперамент и Поводник) се направени од високо квалитетна СТП кожа и еко-пријателски.ве молиме мерка на вашето домашно милениче за одговара пред да се одржи редот.Ве молиме слободно контактирајте со нас за ништо, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа