Lanyarco Bling Милениче Празник Додатоци Куче Божиќ Јака со Ѕвона; Божиќ Plaid Додатоци

Lanyarco Bling Милениче Празник Додатоци Куче Божиќ Јака со Ѕвона; Божиќ Plaid Додатоци

DEN 215.76

Достапност

Големина : Прилагодлив од 9"-12".Со 6 Jingle Bells што се создаде забава и празнична звук.Идеален за Мачки кучиња божиќ одмор, партии, фенси облека топката, родендени, семејството слика пукаат или се игра на денот.Фустан домашно милениче за празници со оваа шармантна Божиќ јака.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа