[4 Бои Пак] Tamoria Airtag Куче Јака Носителот Мачка Јаки Кутре и Други Мали Животни [Не Keychain] Стабилна Анти-Изгубени Пет Јака беџ Компатибилен со Воздух Ознаки 2021

[4 Бои Пак] Tamoria Airtag Куче Јака Носителот Мачка Јаки Кутре и Други Мали Животни [Не Keychain] Стабилна

DEN 215.76

Достапност

[Никогаш не го Изгубил] - На сит се вклопуваат заштитни случај за Airtag Куче Јака носителот му дава на вашиот многу смирувачко чувство, никогаш не паѓа надвор или да се загуби.Ознака на оние кои големо куче, мачка или мали животни е важно за вас и да останете во контакт со. (Погоден за домашни миленичиња јаки во рок од 1 инч големина). [Безбедност Одделение Материјал] - 4 бои Airtag случаи за куче, мачка и други мали животни јаки е стручно направена од увезените материјал.Најдобрите полиуретан обезбедува лесен издржливост и флексибилна употреба. (Црна, Црвена, Виолетова, Портокалова боја). [Лесни и флексибилни] - Лесни Airtag Куче Јака Носителот Заштитни Случај нема да го наруши сигнал или звук, пренос и се склони кон чистење надвор.Едноставен дизајн го прави совршен за облекување вашите кучиња, мачки и мали животни јаки стил. [Мулти Практичност] - Можете да го носат на apple airtags додатоци беџ на вашиот омилен пет јака.Во секојдневниот живот, кога ќе се земе вашето домашно милениче да шопинг, на плажа, планина кампување, ноќ прошетка, патување, и др.Веќе не мора да се грижите за губење на вашиот миленик.Се разбира, ако големината на schoolbag рака е соодветно, можете исто така да се стави airtag јамка во детските schoolbag или родител е schoolbag да се избегне случајно губење на старите лица. [Едноставен дизајн] - Едноставен и роман дизајн можат да се сместат на apple airtags, лесен за употреба и носат apple воздух ознаки на пет кучиња, јаки; 4 бои, пак, може да ги исполни расположение во различни времиња. (Копче синџир тип е лесно да се тресат и загубите).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа