20 Пакети Keychain Светло Мини LED Светло Ултра Светла Копче Прстен Светлина Факел,Куче Светлина, Куче Јака Светлина,Пет светлина, Батерии Вклучени (20)

20 Пакети Keychain Светло Мини LED Светло Ултра Светла Копче Прстен Светлина Факел,Куче Светлина, Куче Јака

DEN 335.76

Достапност

[ ДВА НАЧИНИ ] ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ и да се Притисне Копчето. [ ПАТЕНТИРАН ] Нераскинливо Нано Микро Светло.LED Сјае За 4-5 Метри. 100,000 Часа LED Живот. [ СВЕТЛА ] Клучни Синџир Мини Рефлектори за Куче Светлина,Мачка Светлина,Пет Јака Светлина, Кампување, Планинарење, Безбедност Светлина или Итен случај .Светла Доволно За Секојдневните Задачи И Мали И Лесен Доволно За Да Се Биде Секогаш Со Вас. [ ТЕНОК МАЛ КОМПАКТЕН ] Доволно Мала за Да Се Носи Во секое Време Погодно. [ ЗАМЕНЛИВИ БАТЕРИЈАТА ] инсталираните 2 x CR2016 Батерии Обезбедува Околу 12 Часа На Непрекината Употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа