ВИД Круна Стил Пет Јака Класичен Куче Bandanas за Мали Кучиња Прилагодливи за Кучиња, Мачки

ВИД Круна Стил Пет Јака Класичен Куче Bandanas за Мали Кучиња Прилагодливи за Кучиња, Мачки

DEN 76.56

Достапност

Материјал : СТП Leature.Функција : Убава Јака , СТП материјал е толку удобно и силна ,Doble слој мека руно поместена со екстра крои за подобро тензија.Лесно да се стави на и полетување.добар избор за домашни миленичиња. * Екстра Јаки Крои за Подобро тензија * Двоен Слој Мека Руно Поместена * Лесно да се Стави на и полетување * Мека и Удобна Куче Bandanas Боја : Црвена Големина : XS ширина 1.0 cm Вратот 23-28cm S ширина 1.5 cm Вратот 29-35cm M ширина 2.0 cm Вратот 30-40cm L ширина од 2,5 cm Вратот 35-45см Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа