Рачно Изработени Hi-Јаглерод 5160 Секира Hatchet Tomahawk Нож 17.00 Инчи Секира Ashwood Се Справи Со Hi-Јаглерод 5160 | Роденден, Christmis & Годишнината Подарок

Рачно Изработени Hi-Јаглерод 5160 Секира Hatchet Tomahawk Нож 17.00 Инчи Секира Ashwood Се Справи Со Hi-Јаглерод

DEN 1514.40

Достапност

отворено Рекреација.Онлајн Шопинг.Дома Подобрувања.Занаетот.Bushcraft.Авантура.Лов & Кампување.Декоративни Уметности.DIY.Отворено Живот.Секира Вкупна Должина : 17 Секира Нож Должина : 4 Секира се Справи со Должина : 17 Сечење на Површината : 4 Сечилото Материјал : 5160 Рачка Материјал : Пепел Дрво се Справи со Кожа Завиткани Цврстина : 58-60 Кожа Лист : Yes.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа